קורס הנהלת חשבונות במבצע אחרי החגים לנרשמים עכשיו

נרשמים אחרונים לממונה בטיחות בירושלים ובתל אביב

נמשכת ההרשמה ללימודי טכנאי מכונות בבאר שבע

החלה ההרשמה לקורס השלמה מחשמלאי מעשי לחשמלאי מוסמך בת"א

ההרשמה לקורסי גמול בעיצומה מהרו להבטיח מקומותיכם

התקשרו: 6929*

לרישום ומספרי השלוחות

אז מה נכון לך ללמוד? אנחנו נעזור לך

מהרו להרשם כבר עכשיו, אנו נחזור אלכם ונדאג שמקומכם שמור איתנו.

חייל משוחרר ? לקראת שחרור ?

מגיע לך עד 100% מימון מטעם הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים * עד 5 שנים מהשחרור

קורס מנעולן: מגוון תחומי לימוד

קורס מנעולן יפתח לכם את הדלת אל העתיד: רוצים לפרוץ את המחסום לעבר ההצלחה? מתעניינים בייצור מפתחות או בהתקנתם של מנעולים? עולם התעסוקה של ימינו הוא מורכב ומגוון – בו כל אחד ואחת יכולים למצוא את עצמם מחר ביום הראשון של שארית חייהם התעסוקתיים. כדי לממש את הפוטנציאל ולפצח את המחר שלכם, צרו קשר עם מכללת אתגר בהקדם.

 

עולם התעסוקה של ימינו מורכב ממגוון מקצועות – חדשים וישנים כאחד. עם זאת, ישנם מקצועות שילוו אותנו תמיד – גם בעתיד הרחוק. אחד ממקצועות אלו הוא מנעולן. למה הכוונה? התחושה בה אנו נועלים את דלת החדר ולפתע היא נתקעת – איננה משמחת, להיפך. במקביל, ובין אם מדובר בפתיחת כספת בבית או כלי תחבורה שונים – מיומנות זו דורשת יכולות רבות ושונות. מחזיקים ביכולות טכניות? נהנים לפצח חידות? לאורכו של קורס מנעולן תתקלו בשלל מקרים ייחודיים שיכינו אתכם למצבים אמתיים ומורכבים.

לאורכה של תכנית הלימודים, תלמדו רבות, בין היתר, על שלל סוגי המנעולים הקיימים כמו גם כיצד ניתן להתקין אותם. במקביל לכך, תזכו בכלים עיוניים ומעשיים כאחד; כלים שישרתו אתכם במצבי חירום שונים – בין אם מדובר באמצעי תחבורה שונים או בציוד אחר. מעבר לכך, לאורך קורס זה תתנסו בשכפול מפתחות ואף בפריצה לכספות שונות.

נושאי לימוד אלו סקרנו אתכם? מעולה! כעת, תוכלו להגיש את מועמדותכם ללימודים. אמנם כל מוסד השכלה מתעקש על תנאי השכלה שונים, אך ליד היבט אחד מומלץ לסמן וי בכל מקרה: תעודת יושר מהמשטרה והיעדר רישום פלילי.  

נהנים ללמוד על קידודים, מורכבותו של המובילייזר, ועל שלל סוגי מנעולים? בסיומה של הכשרה מיוחדת זו, תזכו לקבל תעודת מנעולן מקצועי LSM.

 

לפתוח דלת אל העתיד

אמנם עולם התעסוקה של ימינו הוא מורכב וטכנולוגי, ישנם מקצועות שילוו אותנו גם בעתיד: מנעולן הוא, ללא ספק, אחד מהם. מתעניינים בעולם מוצא דופן זה? השתתפות בקורס מנעולן מטעם מכללת אתגר יבטיח לכם מקצוע בטוח ויציב.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל