ההרשמה לקורסי גמול בעיצומה מהרו להבטיח מקומותיכם

קורס הנהלת חשבונות במבצע מיוחד לנרשמים עכשיו!

ההרשמה בעיצומה לקורס ניהול איכות ואבטחת איכות בתל אביב

17.7.19 יום פתוח!!

התקשרו: 6929*

לרישום ומספרי השלוחות

אז מה נכון לך ללמוד? אנחנו נעזור לך

מהרו להרשם כבר עכשיו, אנו נחזור אלכם ונדאג שמקומכם שמור איתנו.

חייל משוחרר ? לקראת שחרור ?

מגיע לך עד 100% מימון מטעם הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים * עד 5 שנים מהשחרור

הנדסאי בניין לימודי ערב

למי מיועד הנדסאי בניין לימודי ערב? אם אתם בעלי נטייה טכנולוגית ומתעניינים בתכנון וניהול פרויקט בנייה, מסלול לימודים זה יאפשר לכם להגשים את חלומכם – במקביל לעבודה במשרה מלאה. שילוב בין עבודה ולימודים הוא משימה מורכבת למדי. עם זאת, סטודנטים רבים מצליחים בכך ואף מסיימים בהצלחה את תכנית הלימודים. מסלול הכשרה זה קוסם לכם? פנו אל צוות היועצים של מכללת אתגר ותפתחו בדף חדש בחייכם.

הנדסאי בניין לימודי ערב

הנדסאי בניין לימודי ערב: מידע חשוב

לצד החשש שחלק מהמקצועות של היום ייעלמו בעתיד, ישנה אמת אבסולוטית אחת: המקצועות הטכנולוגיים יישארו אתנו בהמשך דרכנו. הרי הצורך בבנייני מגורים ותשתיות איכותיות ילוו גם את הדורות הבאים! בהתאם, ענף הבניה, ללא ספק, ימשיך להתפתח ולהתעצב. בשל כך, לימודי הנדסאי בניין יתאימו לאלו מבינכם הרואים את עצמם משתלבים במקצועות העתיד.

מסלול הכשרה זה כולל לימודי בסיס לצד קורסים מתקדמים בנושאים הבאים: תכנון קונסטרוקציות בטון ופלדה, חומרי בנייה, תכנון תשתיות והוצאתם אל הפועל, לצד ארגון אתר וניהולו ואף כלכלת בינוי. תחומים אלו ואחרים יסייעו לכם, ללא ספק, במהלך עבודתכם בתור הנדסאי בניין. במקביל, חשוב לציין שמסלול לימודים זה מחזיק בהסמכה של המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע.

במקביל, מכללות רבות מציעות שני מסלולי לימוד עיקריים: מסלול בוקר וערב. עובדים בשעות הבוקר? חיילים הזמינים ללימודים רק בשעות הערב? אימהות לילדים קטנים? בין אם מדובר במצב כזה או אחר, מסלול הנדסאי בניין במסגרת לימודי ערב מיועד עבורכם! במקביל, נציין את העובדה החשובה הבאה: תוכן השיעורים של מסלול הערב איננו שונה מזה של מסלול היום. ההבדל העיקרי עומד בשעות בהן המדריכים מעבירים את הקורסים.

 

לרכוש השכלה בהצלחה

השכלה גבוהה נושאת חשיבות רבה, שכן בזכותה נוכל למצוא עבודה מכובדת. מתעניינים בלימודי הנדסאי בניין במסלול ערב? צוות היועצים של מכללת אתגר ישמחו להסביר לכם על תכניות הלימוד, אפשרויות מימון הלימודים לצד מידע חשוב נוסף.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל